Internetowy zawrót głowy

Z myślą o uczniach klas IV – VI zainteresowanych matematyką nauczyciele zorganizowali konkurs na „ARCYMISTRZA MATEMATYKI”.
 Zadania będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły w połowie każdego miesiąca.  Swoje rozwiązania uczniowie przesyłają na adres konkurs.matematyczny@gmail.com , w terminie do 15 dnia następnego miesiąca. Pięciu pierwszych uczniów, którzy nadeślą poprawne rozwiązania zostanie nagrodzonych oceną bardzo dobrą z matematyki. Poza tym na stronie internetowej szkoły zamieszczony zostanie  ranking uczniów najbardziej aktywnych, aktualizowany co miesiąc. Pod koniec roku szkolnego uczeń, który zdobędzie największą liczbę punktów otrzyma tytuł „ARCYMISTRZA MATEMATYKI” i drobną nagrodę rzeczową. Powodzenia !!!

zadania  na listopad i gudzień

Uwaga! Jeśli napotkacie na jakikolwiek problem z otworzeniem lub pobraniem zadań piszcie o tym na e-mail mpankow@tlen.pl Nie czekajcie aż miesiąc się skończy. Czekam na Waszą współpracę.

Powodzenia!