Nowa strona 1

o patronie
kalendarz roku szkolnego
tradycja i hymn

Jesteśmy ładną, kolorową szkołą. Uczymy nowocześnie i dobrze (potwierdzają to wyniki sprawdzianów zewnętrznych oraz świadectwa z paskiem – 30% uczniów). Stawiamy na język angielski i informatykę. Stwarzamy pozytywne środowisko wychowawcze. Rodzice wspierają działania szkoły.

Panuje u nas miła atmosfera. Nie nudzimy się, bo w szkole ciągle coś się dzieje! Odbywają się cykliczne zajęcia psychoedukacyjne, imprezy środowiskowe, wystawy, konkursy międzyszkolne, festyny. Na przerwach gramy w ping-ponga. Co roku finalizujemy duże projekty ogólnoszkolne.

Dysponujemy bardzo dobrą bazą sportową: duża sala, zagospodarowane boiska. Posiadamy estetyczną stołówkę, w której dzieci korzystają z dobrych, domowych obiadów. Po lekcjach oferujemy: koła zainteresowań, basen, harcerstwo, zajęcia sportowe, dodatkową naukę języka angielskiego. Zapewniamy pomoc logopedyczną i terapię pedagogiczną dla dzieci z dysleksją.

Pod opieką nauczycieli można wyjechać na kolonie (także za granicę) i zimowiska (narty). Cieszymy się dobrą opinią w środowisku – dzieci chcą uczyć się w naszej szkole.