Nowa strona 1

Łódź, dnia 17 listopada 2009 r.

Komunikat dla Rodziców

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 71 w Łodzi zwraca się do Państwa
z uprzejmą prośbą o nieposyłanie dziecka do szkoły, w przypadku stwierdzenia u niego jakiegokolwiek objawu chorobowego wskazującego na możliwość przeziębienia lub grypy. Pragnę zaznaczyć, że działanie to ma wyłącznie charakter profilaktyczny i jest najlepszym sposobem uniknięcia ewentualnych powikłań związanych z infekcjami grypopodobnymi.
Jednocześnie pragnę poinformować, ze zgodnie z zaleceniem Głównego Inspektora Sanitarnego w przypadku stwierdzenia objawów grypowych
u dziecka będziemy powiadamiać Państwa telefonicznie o konieczności jego odebrania ze szkoły.
  •

•                                                Dyrektor SP71 Małgorzata Zwolińska

Wykaz podręczników do pobrania na rok 2009/10

Przypominamy, ze w drugim semestrze ulegają zmianie przerwy obiadowe dla uczniów z klas I-III. I tak z poszczególnych przerw obiadowych będą korzystać następujące klasy:

I przerwa (11.30-11.50)  klasy Ic, Id, IIc, IIb, IIIa
    II przerwa (12.35-12.50) klasy IVa, IVb, IVc, IVd, Va, Vb, Vc, VIa, VIb, VIc